100 درصد جایگزین ایزوگام وقیر گونی

   مواد اولیه و دانش فنی Wacker آلمان  ​​​​​​​ 

نسل چهارم عایق رطوبت 

سل جدیدعایق جایگزین ایزوگام وقیر گونی در کلاردشت که دارای دانش فنی آلمان می باشد ، هاوین به عنوان نماینده انحصاری در مازندران و کلاردشت  تنکابن چالوس نمک آبرود نوشهر می باشد.
جایگزین صد درصدی ایزوگام و قیر گونی می باشد.

  پدیده ای جدید در صنعت مواد شیمیایی ساختمان است که جز مواد آب بندی ساختمان محسوب می شود و کارایی زیادی در عایق بندی پروژه های ساختمانی دارد. این محصول با دانش فنی و مواد اولیه شرکت WACKER آلمان، بزرگترین تولید کننده رزین های پودری در دنیا تولید می شود .

   شایان ذکر است  نسل چهارم عایق رطوبت که توسط شرکت هاوین در منطقه کلاردشت و شهرهایی اطراف( نوشهر - چالوس - متل قو - کلارآباد - تنکابن ) به عنوان نماینده انحصاری این محصول ارائه می شود ، جایگزین قیرگونی و ایزوگام می باشد که کارکردن با آن بسیار ساده، راحت و بدون دردسر است و خطرات ناشی از آتش سوزی و سوختگی ایزوگام را ندارد.
   این درحالی است که نسبت به روش های سنتی وزنی به سازه اضافه نمی کند که خود بسیار مورد توجه مهندسان و طراحان سازه در معقوله کاهش وزن سازه مورد توجه قرارگرفته است . 


  برای استفاده از این محصول، فقط کافی است، پودر عایق رطوبتی را با آب مخلوط کرده و با قلم مو و یا هر وسیله دیگری بر روی سطح زیر کار بکشید، تا پس از چند ساعت، خشک شده و لایه ای نفوذ ناپذیر تشکیل دهد. این لایه بسیار محکم و مقاوم بوده و به خوبی به زیرکار چسبیده و تنها با وسائل مکانیکی می توان آن را جدا نمود.​​​​​​​

نسل جدیدعایق جایگزین ایزوگام وقیر گونی در کلاردشت که دارای دانش فنی آلمان می باشد ، هاوین به عنوان نماینده انحصاری در مازندران و کلاردشت تنکابن چالوس نمک آبرود نوشهر می باشد.
جایگزین صد درصدی ایزوگام و قیر گونی می باشد.
#کلاردشت - #نمک_ابرود # چالوس #هاوین #شرکت-مهندسی_هاوین #کلاردشت_ایران#ویلا_شمال#ویلا_سازی
بصورتی پودری بودی براحتی به عنوان عایق رطوبت ویلا سازی کلاردشت و استخر های لوکس می تواند استفاده کرد و کلاردشت را بی نیاز از روش های سنتی کرده است. 

نمونه پروژه های اجرا شده
تماس برای مشاوره رایگان