شرکت مهندسی   هاوین  رسالت خود را بر مبنای ساخت ساختمان های استاندارد ، لوکس و نوین بنا نهاده تا بدینوسیله گامی مهم در صنعت طراحی و اجرای پروژه های ویلایی ، تجاری و اداری در کلاردشت بردارد.
   از اینرو در هاوین ایده های شما  همراه با  ظرافتی خاص و با تکیه بر تیم مهندسی  کارآزموده و متخصص در زمینه طراحی سازه ، معماری داخلی و خارجی با استفاده از بروزترین نرم افزار های تخصصی در این زمینه با صرف بودجه بهینه انجام خواهد شد.
   مشاوران و طراحان  با تجربه و متعهد ما، مشاوره رایگان تخصصی را دراختیارشما قرار خواهند داد تا شما مشتریان عزیز محیط زندگی و کسب و کارخود را با بهینه ترین هزینه کاملا اختصاصی و مطابق با سلیقه خود بصورت استاندارد به بهره برداری برسانند .
 ​​​​​​​

  دپارتمان مهندسی   ​​​​​​​

برای طراحی ویلادرکلاردشت  و همچنین طراحی استخر سونا جکوزی در ویلاهای شهرستان کلاردشت از شرکت مهندسی هاوین استفاده نمایید تا با استفاده از طراحان و استانداردهای روز استخر سونا جکوزی برای ویلای شما در کلاردشت طراحی و اجرا نمایند از این رو ساخت استخر و جکوزی توسط هاوین انخابی هوشمندانه است  
​​​​​​​برای ویلاکلاردشت  با در نظر گرفتن استاندارد های ایران و تامین متریال از بزرگترین تولیدکننده درایران کلاردشت    مرزن آباد استخرسازی کلاردشت با شرکت مهندسی کلاردشت  .
​​​​​​​الیاف بتن  کلاردشت و فوق روان کننده در کلاردشت همچنین واتر استاپ کلاردشت عبه همراه واتراستاپ عرض 30 کلاردشت وگروت سیمانی در ویلاسازی کلاردشت براحتی عایق رطوبت پودر ونسل جدید عایق رطوبت جایگزین ایزوگام وقیر گونی در کلاردشت توسط شرکت مهندسی هاوین به عنوان روف گاردن کلاردشت و مرکز افزودنی بتن کلاردشت تهیه کرده در پروزه ویلا سازی و مهندسی عمران و سازه در کلارشدشت زیبا می توان استفاده کرد از مزایای الیاف بتن گروت سیمانی و واتر استاپ استخر سونا جکورچزی و ساخت حرفه ای در کلاردشت استفاده نموده وحسنکیف گرک پس هاوین بهره برد

طراحی ویلای مدرن و کلاسیک

ادامه مطلب

   هاوین در واحد معماری و سازه خود در کنار استفاده از بروزترین نرم افزارهای تخصصی از مهندسین مجرب و کار آزموده که خود فارغ التحصیل رشته های تخصصی در این عرصه می باشند مجهز می باشد.
از این رو هاوین در تمامی مراحل ساخت ویلای رویایی مشتری باتوجه به سلیقه وخواست آنان و البته در نظر گرفتن معیار های اختصاصی ویژه شامل ....

طراحی ویلا در کلاردشت
طراحی استخر در کلاردشت

​استخر - سونا - جکوزی

​   تیم تخصصی دپارتمان هاوین تمامی خدمات مورد نیاز برای داشتن یک استخر سونا و جکوزی لوکس با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان خود را پاسخگو می باشد.
این شرکت با پشتوانه سال های تجربه و داشتن دانش فنی در تمامی مراحل همچون ....

ادامه مطلب
طراحی و اجرای گرمایش از کف و ذوب برف در کلاردشت چالوس متل قو

گرمایش از کف و سیستم ذوب برف

​   تیم تخصصی دپارتمان مهندسی هاوین تمامی خدمات مورد نیاز برای داشتن یک سیستم گرمایش از کف استاندارد در پروژه های مشتریان خود طراحی این سیتم هارا مطابق بر استاندارد های ایران و اروپا انجام می دهد  تا بتواند بهترین نتیجه را به مشتریان خود را پارائه دهد.
​​​​​​​
این شرکت با پشتوانه سال های تجربه و داشتن دانش فنی در تمامی مراحل همچون ....

ادامه مطلب

  چه ویژگی‌هایی ما را منحصر به فرد می‌کند؟  

 پشتیانی قوی 

استفاده از بهترین طراحان و تامین کننده های در پروژه های هاوین هماره مورد توجه می باشد

   تجربه قوی    

با اتکا به سال ها تجربه در طراحی و اجرای تخصصی درکنار استفاده از نرم افزار های تخصصی در این حوزه 

   ​استفاده از متریال استاندارد  

هاوین به عنوان همکار و نماینده انحصاری برند های معتبر در زمینه ساخت و ساز و متریال های استاندارد و مدرن پیشرو در استفاده از متریال بروز در پروژه ها می باشد.

   خدمات مهندسی  

 در تمامی مراحل از مشاوره رایگان مهندسین شرکت مهندسی هاوین بهره مند خواهید بود .