بلوک های سبک عایق صوت و حرارت
( نوشهر - چالوس- کلاردشت - متل قو - کلارآباد - عباس آباد - تنکابن )

​   دارنده استاندارد ملی ایران  

فروش بلوک سبک عایق صوت و حرارت در مازندران در کلاردشت بلوک سبک عایق صوت و حرارت در چالوس و نوشهر برای ویلاسازی بلوک سبک عایق صوت و حرارت در کلارابادو متل قو برای شهسوار و تنکابن و نشتارود می توانید از شرکت مهندسی هاوین به عنوان نماینده انحصاری بلوک لیپر در غرب مازندران و نمابده بلوک سبک در کلاردشت چالوس متل قو لارآباد و تنکابن می بشاد و شما میتوانید برای تهیه بلوک عایق صوت و حرارت در کلاردشت و ویلاسازی و بلوک سبک استاندارد لیپر با هاوین در تماس باشید و در کلاردشت به قیمت کارخانه خرید نماءید.

به قیمت کارخانه

  امروزه استفاده از متریال های استاندارد و نوین به عنوان جز جدا نشدنی از ساخت و ساز ها می باشند . یکی از محصولاتی که مورد توجه ویژه قرار گرفته است استفاده از بلوک های سبک عایق صوت و حرارت می باشد تا درکنار رعایت کردن مبحث 19 نظام مهندسی راهکاری نیز برای کاهش وزن سازه نیز باشد .
  شرکت مهندسی هاوین به عنوان پیشرو در ارائه محصولات نوین در کلاردشت برآن شد تا با همکاری و اخذ نمایندگی انحصاری بهترین و معتبرترین تولید کننده بلوک های سبک عایق صوت و حرارت ، این امکان رابرای سازندگان و مالکان منطقه فراهم کند.
 استفاده از بلوک های سبک عایق صوت و حرارت علاوه بر رعایت کردن مبحث 19 که باعث کاهش بار حرارتی گرمایش و سرمایش و کاهش ظرفیت تجهیزات مورد نیاز خواهد شد ، از سوی دیگر باعث کاهش وزن سازه شده که این امر خود باعث کاهش میلگرد مصرفی و نیز پایداری بیشتر سازه در مقابل زلزله خواهد شد .

چرا باید از بلوک سبک عایق صوت و حرارت استفاده کنیم ؟
بلوک سبک در کلاردشت - برای ساخت ویلایی با دیوار عایق

 مزایا و مشخصات فنی بلوک های عایق صوت و حرارت :
​​​​​​​جرم حجمی خشک:                                            1700– 1000 Kg/m3 
مقاومت فشاری:                                 28Kg/cm2 برای انواع بلوک سبک. 
      مقاومت حرارتی کل:   0.657 m2.k/W الی 0.99 m2.k/W برای انواع بلوک سبک.
افت صوتی:                       50db (دسی بل) برای انواع بلوک سیمانی سبک.
جمع شدگی خطی ناشی از خشک شدن:                                      0.028% 
میزان جذب آب:                                                               212 Kg/m3
مقاومت در برابر آتش:       بیش از 180 دقیقه در دمای 1200 درجه سانتی گراد
دارای استاندارد ملی 7782 به شماره 6670184968 

طراحی ویلا در کلاردشت
نمونه پروژه های انجام شده

نماینده انحصاری بلوک سبک عایق صوت و حرارت دارنده استاندارد ملی در کلاردشت -فروش بلوک سبک کلاردشت - دیوار عایق برای ویلا سازی در کلاردشت ف به همرا فروشگاه بلوک سبک عایق و نیز بلوک سبک کلاردشت را میتوانید از هاوین تهیه کنید در کاهش مصرف انرزی ساختمان استفاده کنید این بلوک مورد تاءید نظام مهندسی مازندران ایران و کلاردشت می باشد و شما می توانید به قیمت کارخانه بلوک سبک در هاوین و در کلاردشت تهیه کنید . از مزایای ان استفادده کنید هاوین نماینده انحصاری ابلوک سبک عایق حرارت در مازندران تنکابن چالوس و کلاردشت می باشد

تماس جهت مشاوره رایگان